Kawa to nie tylko aromatyczny napój, który ma dodać energii i postawić na nogi. Dla wielu jest ona zdecydowanie czymś więcej, a sam rytuał przyrządzania i picia kawy zarówno w domu, w kawiarni, jak i w pracy przynosi fizyczną i psychiczną przyjemność. Są rożne sposoby parzenia kawy, jednym z nich są profesjonalne ekspresy, które można również wynająć dla potrzeb własnych lub firmy. Kto skorzysta na takim rozwiązaniu?

Leasing ekspresu do kawy – na czym polega?

Profesjonalny ekspres do kawy, który ma codziennie przyrządzać nawet sto lub więcej filiżanek aromatycznego napoju w ulubionym wydaniu to zdecydowanie duży wydatek. Dlatego właśnie na rynku powstała usługa, jaką jest leasing ekspresu do kawy. Dzięki temu, w dowolnym miejscu i na dowolny czas może pojawić się wybrane urządzenie, które będzie efektownie przyrządzało filiżankę małej czarnej, latte, czy nawet macchiato. Kto może z tego skorzystać? Zarówno firmy, jak i prywatni klienci, którzy z różnych powodów chcą serwować kawę okazjonalnie lub przez dłuższy okres czasu, np. obiekty restauracyjne, hotele czy firmy.

Leasing ekspresu do kawy jest więc dzierżawą profesjonalnego ekspresu i obejmuje również inne usługi, w tym przede wszystkim pełny serwis, więc w razie ewentualnej awarii usterka jest szybko usuwana lub sprowadzane jest urządzenie zastępcze. Trzeba jednak podkreślić, że wynajem dotyczy tylko wysokiej jakości ekspresów od renomowanych producentów, które mogą codziennie wydajnie pracować na najwyższych obrotach. Co ważne, również ich obsługa nie nastręcza trudności, a w dniu dostarczenia ekspresu we wskazane miejsce można również liczyć na jasny i zrozumiały instruktaż obsługi wynajmowanych ekspresów.

Różne gusta, różne kawy i różne ekspresy

Nie każdy przepada za intensywnym espresso. Równie dużą grupę stanowią osoby, które preferują bardziej mleczny wariant tego napoju, często z dodatkiem efektownej pianki. Dlatego ekspresy w leasingu to urządzenia, które wpisują się w niezwykle różne potrzeby i preferencje. Dzięki temu każdy ma możliwość wybrania takiego, który najlepiej sprawdzi się w danym miejscu. Wynająć można zarówno urządzenia tradycyjne, jak i automatyczne. Firmy zajmujące się wynajmowaniem profesjonalnych ekspresów do kawy, dzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą z tego zakresu, dlatego warto skorzystać z ich fachowych porad dotyczących doboru właściwego urządzenia.

Kto może skorzystać z wynajmu ekspresu do kawy?

Oferta kierowana jest do zróżnicowanej grupy klientów. Są nimi zarówno firmy jak i osoby prywatne, które chcą wypożyczyć ekspres okazjonalnie i na krótki termin. Profesjonalne ekspresy do kawy wypożyczane są między innymi lokalom gastronomicznym, a także hotelom, instytucjom i innymi firmom czy korporacjom, które chcą w ten sposób zapewnić swoim pracownikom codziennie świeżą i smaczną kawę. Taki leasing ekspresu do kawy najczęściej zawierany jest na dłuższy czas. Dużym atutem tego rozwiązania jest usługa serwisowania ekspresu, która jest zapewniana przez firmę udzielającą leasingu.

Równie często co wynajem długoterminowy ekspresu do kawy, zdarza się także wynajem krótkoterminowy zawierany przez firmy i osoby prywatne. Profesjonalny ekspres przydaje się między innymi w takich sytuacjach jak spotkania biznesowe, konferencje, szkolenia, czy rodzinne uroczystości, które są przewidziane na większą ilość osób.

Ekspresowa i kompleksowa realizacja zamówienia

Dzierżawa urządzenia do przyrządzania kawy nie wymaga wypełniania skomplikowanych formularzy i długiego czasu oczekiwania na realizację. Chodzi przede wszystkim o to, aby każde zlecenie przebiegało sprawnie, a sprzęt dotarł najszybciej jak to możliwe. Jasne i czytelne zasady sprawiają, że usługi nie wzbudzają wątpliwości, a najlepszym na to dowodem jest coraz większa liczba firm, które decydują się na takie rozwiązanie. Konkurencyjne ceny sprawiają natomiast, że leasing ekspresu do kawy przedstawia się bardzo korzystnie również pod względem finansowym – zakup profesjonalnego urządzenia nie jest tani – to często wydatek kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Wraz z leasingiem ekspresu otrzymuje się także w pakiecie pełny serwis, a najczęściej również możliwość zakupu niezbędnych akcesoriów do zaparzania kawy, np. samą kawę w ziarnach czy inne dodatki. Nie trzeba się również martwić zakupem specjalnych preparatów do czyszczenia czy odświeżania – przy długotrwałej dzierżawie jest to zazwyczaj wliczone w usługę i zajmuje się tym wykwalifikowany pracownik dokonujący regularnego serwisu urządzenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj