Wydawanie napojów w jednorazowych opakowaniach to praktyka, jaką stosuje wiele barów szybkiej obsługi oraz lokali gastronomicznych oferujących jedzenie i picie na wynos. Chcąc zapewniać profesjonalne usługi w tym zakresie, przedsiębiorca musi zadbać o odpowiednie akcesoria, które pozwolą fachowo zapakować wydawany produkt, a jednocześnie zapewniać klientom możliwość spożycia go np. w samochodzie czy na ławce w parku.

Zimne napoje na wynos to popularny produkt spożywczy, którego nie powinno zabraknąć w żadnym dobrze prosperującym barze czy restauracji. Produkty sprzedaje się zazwyczaj w jednorazowych kubeczkach z odpowiednią pokrywką. Jednak komfort picia takiego napoju można osiągnąć tylko wtedy, gdy do zestawu dołączone zostaną słomki do napojów. Jeżeli poszukujesz dobrego dostawcy tego typu akcesoriów, zapoznaj się z ofertą PickUrPack. Jesteśmy firmą, która dostarcza wysokiej jakości słomki papierowe w różnych kolorach.

Słomki do napojów od PickUrPack – zapoznaj się z ofertą

PickUrPack to sprawdzony dostawca opakowań i akcesoriów jednorazowych wykorzystywanych w barach gastronomicznych i przedsiębiorstwach, oferujących swoim pracownikom dostęp do kawiarni lub restauracji firmowej. Firma współpracuje ze sprawdzonymi producentami, którzy tworzą wysokiej jakości słomki papierowe o długości 21 cm dostosowanej idealnie do kubków jednorazowych o różnych rozmiarach. Firma udostępnia zarówno słomki oferowane luzem, jak i pakowane w papierowe opakowania.

PickUrPack oferuje swoim klientów słomki z trójwarstwowego papieru, który nadaje im stabilności i wytrzymałości. Produkty pakowane są w zestawy po 4000, 5000 i 6000 sztuk. W ofercie firmy można znaleźć nie tylko klasyczne słomki papierowe w kolorze czarnym, ale też słomki wielokolorowe. Oferta skierowana jest przede wszystkim do prowadzących lokale gastronomiczne, którym zależy na tym, aby uzupełnić swój ekwipunek w akcesoria do kubków jednorazowych.

Sprawdzony dostawca dla Twojej firmy

Chcąc zapewniać swoim klientom najwyższej klasy usługi, musisz zadbać o oprawę opakowań na wynos. Słomki do napojów to must have w każdym  miejscu, w którym serwuje się ciepłe i zimne napoje w kubkach jednorazowych. Oferta firmy PickUrPack skierowana jest do przedsiębiorców, którzy chcą się rozwijać i którym zależy na tym, aby zapewniać klientom najwyższej jakości usługi. Pamiętaj, że renoma Twojego lokalu zależy nie tylko od tego, co serwujesz, ale też od tego, jak to robisz. Wysokiej jakości opakowania z odpowiednimi akcesoriami pomogą Ci utrzymać dobrą pozycję na rynku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj